KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16197083
nr 1619 7083
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 300 ex, "Daggkåpa" mm: 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:40:57
12/5 14:28:41
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman